„Euro 2008“: į ketvirtfinalį paskui Kroatiją iškopė Vokietija

2008-06-17
kaunodiena.lt

Baigėsi kovos Europos futbolo čempionato B grupėje, iš kurios į kitą etapą pateko Kroatijos ir Vokietijos rinktinės.

Kroatijos ir Lenkijos rinktinių susitikimą 1:0 (0:0) laimėjo kroatai. Jiems 53 min. įvartį pelnė Ivanas Klasničius. Grupės nugalėtojais tapę kroatai  jau prieš šias rungtynes buvo užsitikrinę teisę žaisti atkrintamosiose varžybose.

Vokietijos ir Austrijos rinktinių mačą laimėjo vokiečiai 1:0 (0:0). Antrojo kėlinio pradžioje (49 min.) vokiečiams pergalingą įvartį tolimu baudos smūgiu pelnė Michaelis Ballackas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje teisėjas už tarpusavio ginčus pašalino abiejų komandų trenerius iš aikštės į tribūnas.

Vokiečiai ketvirtfinalyje rungtyniaus su Portugalijos rinktine, o kroatai - su Turkijos komanda.

„Reuters" nuotr.

Austrijos rinktinės sirgaliai sunkiai susitaikė su tuo, kad jų mylima komanda varžybas jau baigė