Maža halė – nedaug ir žiūrovų

2008-06-27
kaunodiena.lt

Krepšinio portalas BallinEurope.com paskelbė lankomiausių Eurolygos komandų sąrašą. Kauno „Žalgirio" klubas užėmė 12-ą vietą, surinkdamas vidutiniškai 4953 žiūrovų (99 proc. arenos vietų), rašo Infosport.lt.

Vilniaus „Lietuvos rytas" užėmė trečiąją vietą, į kiekvienas rungtynes surinkdamas vidutiniškai 10296 sirgalius (94 proc. arenos vietų).
Lankomiausia Eurolygos komanda tapo Tel Avivo „Maccabi", surinkdama po 11 tūkstančių žiūrovų, o mažiausiai sirgalių surinkdavo Milano „Armani Jeans" klubas - po 2364.

24. „Armani Jeans" 2364
Daugiausia sirgalių ULEB taurės turnyre surinkdavo Nynburko CEZ klubas - po 6481 per rungtynes, antroje vietoje - Berlyno „Alba" (5479), trečias - Valensijos „Pamesa" (5280).
Ramūno Butauto treniruojamo Rygos ASK klubo namų rungtynes vidutiniškai stebėjo 4966 žiūrovai (4 vieta), o „Šiaulių" ekipos varžybose lankėsi po 4640 sirgalius (6 vieta).
Populiariausia FIBA Europos taurės turnyro komanda Permės „Ural Great" pritraukdavo po 4867 žiūrovų, o antroje vietoje su vidutiniškai 3440 žiūrovų liko "Cholet Basket" komanda.