Serbas atsiprašė už tragiškai pralaimėjusius auklėtinius

"Tai turbūt blogiausios rungtynės per visą mano karjerą", - atsiduso Nenadas Čanakas. Panevėžio „7bet-Lietkabeliui" nepavyko įsirašyti 12-osios pergalės „Betsafe-LKL“ čempionate.

Panevėžiečiai, vedami N. Čanako, 72:109 buvo sutrypti akistatoje su Vilniaus "Wolves" kolektyvu. Ši svarbi pergalė padėjo vilniečiams įsitvirtinti trečioje „Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės vietoje.

Pirmąsias dvi tarpusavio akistatas laimėjo „7bet-Lietkabelis“. Be to, „vilkams“ tai – rekordinė sezono pergalė.

Vilniečiai jau pirmajame kėlinyje pradėjo kloti pergalės pamatus – jie rungtynėse startavo nepriekaištinga atkarpa 11:0. Tiek pat taškų komandas skyrė ir po pirmojo ketvirčio – 27:16. Iki ilgosios pertraukos šeimininkų pranašumas dar kiek paaugo – 46:29.

Laimėtojų klausimą „Wolves“ galutinai uždarė trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo pelnydami 17 taškų be atsako – 63:29. Prieš paskutinį ketvirtį intriga jau nebekvepėjo – 82:54. Nepaisant pergalės kišenėje, vilniečiai vis tiek neatsipalaidavo ir vienu metu jų atotrūkis peržengė padorumo ribas – 97:55.

„Wolves“: Christianas Mekowulu 17, Rasheedas Sulaimonas 16, Eigirdas Žukauskas 15, Kristupas Žemaitis 13, Garrisonas Brooksas 12, Regimantas Miniotas 1, Jeffery Tayloras 8.

„7bet-Lietkabelis“: Džiugas Slavinskas 15,  Deividas Sirvydis 14, Martynas Varnas 9, Vytenis Lipkevičius ir Paulius Valinskas po 7, Gediminas Orelikas 6.

„Noriu atsiprašyti visų krepšinio sirgalių už tokį pasirodymą. Jaučiuosi labai nusivylęs. Apie rungtynes išvis neturiu žodžių, viskas buvo aišku nuo pat pirmųjų dviejų atakų. Tragiškas vakaras mums ir tikiuosi, kad kažkaip pavyks surasti išeitį iš šitos situacijos“, - apgailestavo N. Čanakas.